• 63.00zł8 %

  • +vat (23%)

  • 57.96zł brutto z podatkiem


Dostępne opcjeZapytaj o produkt

Wpisz wynik w polu powyżej
Filmy : Opalescence PF 16% 1,2ml x 2 sztuki/opakowanie

Metody dostawy

Odbiór osobisty zamówienia

0.00zł brutto z podatkiem

Wysyłka GLS (Poland)

Czas dostawy to około (1) dni od momentu wysyłki. Darmowa dostawa od 500.00zł brutto z podatkiem. Złóż zamówienie do godziny 14:30 PM aby przesyłka wyszła dzisiaj.

15.00zł brutto z podatkiem


Opalescence PF 16% 1,2ml x 2 sztuki/opakowanie

Produkt tylko dla Stomatologów:

Opalescence PF to żel wybielający zawierający dodatek azotanu potasu oraz 0,11% (1100ppm) jonu fluorowego.

Ulepszona formuła preparatów Opalescence PF (potassium nitrate, fluoride) opartych na nadtlenku karbamidu, dodatkowo zawierających fluor i azotan potasu - przeciwko nadwrażliwości, zwiększa komfort kuracji. Dodatek azotanu potasu oraz jonu fluorowego pozwala na wyeliminowanie lub znaczne zmniejszenie nadwrażliwości w trakcie wybielania. Wartość pH preparatu Opalescence wynosi około 6,5 (zbliżona do neutralnej). Preparat zawiera 20% wody, co zmniejsza ryzyko odwodnienia zębów.

Opalescence 16% PF stosuje się do nocnego wybielania nakładkowego (8 - 10 godzin w nocy)

W czasie wybielania u kilku procent pacjentów może wystąpić przejściowa nadwrażliwość na zimno, z reguły jest ona przemijająca. Można zminimalizować jej objawy stosując specjalny preparat OPALESCENCE UltraEZ Trays

Substancja aktywna - nadtlenek karbamidu 10 % lub 16%

Instrukcja stosowania:

  • Aby przeprowadzić kurację metodą nakładkową Opalescence, lekarz pobiera wyciski, pozwalające na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla każdego pacjenta nakładek na zęby. Przezroczysta, wygodna i elastyczna nakładka zapewnia bezpieczeństwo wybielania podczas snu i jest niezauważalna w ciągu dnia. Nakładki wykonuje technik z użyciem formierza próżniowego. W domu pacjent w prosty sposób umieszcza nakładkę wypełnioną żelem na zębach i pozostawia ją na całą noc lub na kilka godzin w ciągu dnia. Z reguły kuracja trwa około tygodnia. Duże rozjaśnienie zębów uzyskuje się już po pierwszej nocy. Uzupełnienia protetyczne (np. korony i mosty) oraz wypełnienia nie ulegają wybieleniu.

Opakowanie:

  • strzykawka 1,2 ml x 2 sztuki

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Ostatnia aktualizacja : 2024-02-27 19:02:34


Nowa gazetka promocyjna grudzień-marzec 2024

Loading...