• Producenci Philips
  • Dostępność: 2-3 dni
  • +vat (23%)

  • 150.00zł brutto z podatkiemZapytaj o produkt

Wpisz wynik w polu powyżej
3062.pdf
Filmy : Philips ZOOM NiteWhite 16% 3x2,4ml

Metody dostawy

Odbiór osobisty zamówienia

0.00zł brutto z podatkiem

Wysyłka GLS (Poland)

Czas dostawy to około (1) dni od momentu wysyłki. Darmowa dostawa od 500.00zł brutto z podatkiem. Złóż zamówienie do godziny 14:30 PM aby przesyłka wyszła dzisiaj.

15.00zł brutto z podatkiem


Philips ZOOM NiteWhite 16% 3x2,4ml

Preparat NiteWhite ACP to najnowsza generacja preparatów do nakładkowego wybielania zębów z linii Philips Zoom. NiteWhite ACP to miętowy żel do stosowane w nocy (przez minimum 4 godziny), podczas snu, w wygodnej, dyskretnej, wykonanej indywidualnie nakładce. Preparat dostępny jest w stężeniu 16% nadtlenku karbamidu (CP). Stężenie spełnia nowe wymogi Unii Europejskiej w zakresie stosowania nadtlenku wodoru.

Zalety:

  • Zredukowana nadwrażliwość.
  • Odbudowa szkliwa oraz połysk i gładkość zębów.
  • Nowe strzykawki - gwarancja długiego okresu ważności.

Dzięki formule ACP preparaty firmy Philips to pierwsze i jedyne środki do nakładkowego wybielania zębów, które poza samym usuwaniem przebarwień odbudowują również szkliwo! To wielka przewaga w stosunku do innych, dostępnych na rynku preparatów, które nie posiadają w swoim składzie tej formuły.

Poprzez oddzielenie od siebie dwóch składników żelu, za pomocą opatentowanej technologii "dual-barrel" - dwukomorowej strzykawki, firma Philips może zagwarantować najwyższą jakość swoich produktów w długim okresie czasu. Dodatkowo, rozdzielenie oraz umieszczenie w oddzielnych strzykawkach wapnia i fosforu pozwala na utrzymanie maksymalnej efektywności działania amorficznego fosforanu wapnia (ACP). Wszystkie preparaty nakładkowe Philips Zoom nie wymagają, nawet po częściowym zastosowaniu, przechowywane w lodówce. Dzięki temu ich stosowanie jest bardziej wygodne i mniej kłopotliwe zarówno dla lekarza jak i pacjenta.

Opakowanie:

  • 6 strzykawek (2,4 ml) z żelem wybielających 16%

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Ostatnia aktualizacja : 2023-11-28 09:00:28