• +vat (23%)

  • 60.00zł brutto z podatkiemZapytaj o produkt

Wpisz wynik w polu powyżej
Filmy : Villacryl Thermo Multi Spray 400ml Promocja

Metody dostawy

Odbiór osobisty zamówienia

0.00zł brutto z podatkiem

Wysyłka GLS (Poland)

Czas dostawy to około (1) dni od momentu wysyłki. Darmowa dostawa od 500.00zł brutto z podatkiem. Złóż zamówienie do godziny 14:30 PM aby przesyłka wyszła dzisiaj.

15.00zł brutto z podatkiem


Villacryl Thermo Multi Spray 400ml Promocja

  • Everall7 z przyjemnością prezentuje uniwersalny smar przeznaczony do puszek, kartridży i tub aluminiowych. Materiał, do którego produkcji zastosowane są wysokiej jakości surowce bez rozpuszczalników, dostępny jest w wygodnym aerozolu.

  • Odporny na wysoką temperaturę, Villacryl Thermo Multi Spray może służyć jako środek antyadhezyjny do wszystkich typów wtryskarek wtryskujących materiały termoplastyczne na protezy zębowe. Doskonale sprawdzi się jako lubrykant stosowany do kartridży i tub aluminiowych wypełnionych materiałem termoplastycznym bezpośrednio przed procesem wtrysku.

  • Po rozpyleniu tworzy na powierzchni cienką, odporną na wysokie temperatury warstwę poślizgową, gwarantującą ochronę komory grzewczej wtryskarki przed zatarciem. Przy jego zastosowaniu zwiększają się szanse na bezproblemowy proces wtrysku. Nie zawiera rozpuszczalników i nie pozostawia resztek w komorze grzewczej dzięki czemu nadaje się do każdego rodzaju wtryskarek.

  • Dodatkowo znajdzie zastosowanie jako środek zwiększający żywotność puszek wtryskowych czy polimeryzacyjnych, izoluje powierzchnie od gipsu oraz konserwuje zapobiegając rdzewieniu lub śniedzieniu.

Opakowanie:

  • Spray pojemność 400 ml

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Ostatnia aktualizacja : 2024-02-27 19:02:49


Nowa gazetka promocyjna grudzień-marzec 2024

Loading...