AmberMill

Nowe horyzonty bloczków CAD/CAM z dwukrzemianu litu.

Bloczki z dwukrzemianu litu z możliwością regulowania ich translucencji!

Amber® Mill to pierwszy materiał szklano-ceramiczny wykonany z dwukrzemianu litu. Charakteryzuje się bezkonkurencyjnymi właściwościami mechanicznymi, łatwą obróbką oraz wysokimi walorami estetycznymi.


Reprezentacja naturalnego piękna

Naturalna opalescencencja, fluorescencja i gradacja wielobarwna.

Uzupełnienia z Amber® Mill mają bardzo naturalny wygląd, uzyskany dzięki doskonałej opalescencji i fluorescencji. Uzupełnienia Amber® Mill nawet bez barwienia wykazują naturalne przejście koloru szyjki do brzegu siecznego / okluzyjnego, podczas gdy produkty porównawcze są matowe i monolityczne. Wszystkie naturalne zęby pokryte szkliwem posiadają opalescencję - wydają się bardziej niebieskie podczas oglądania w świetle odbitym i bardziej żółte w świetle przechodzącym. Amber® Mill prezentuje cechę opalescencji naturalnych zębów w sposób możliwie najbardziej zadowalając.Ponadto Amber® Mill wykazuje zbliżoną fluorescencję w stosunku do uzębienia naturalnego


Siła dla estetycznej długowieczności

Gęstsza i bardziej usieciowana struktura krystaliczna zapewnia doskonałe właściwości fizyczne

Gęstsza i bardziej usieciowana struktura krystaliczna zapewnia doskonałe właściwości fizyczne. Wytrzymałość Amber® Mill na wygięcie dwuosiowe jest o około 10% wyższa niż produktu porównawczego po jego pełnej krystalizacji.


Dowolność translucencji

Rekomendowane parametry do osiągania translucencji (przezierności)

Możliwe jest różnicowanie translucencji dla pojedynczego bloczku Amber® Mill. Po prostu zdecyduj, jaką przezierność będziesz potrzebował, a następnie wybierz odpowiednie parametry procesu krystalizacji w zależności od docelowejprzezierności. To w zdecydowany sposób zwiększy wydajność Twojej pracy i ograniczy niepotrzebne zapasy bloczków do frezowania w systemie CAD/CAM.


Do pobrania
Katalog (polski) MSDS (angielski) Manual (angielski) IFU (angielski)

2020-05-26 11:46:08